NAUCZANIE ZDALNE

Szanowni Uczniowie! :)

Czeka nas przerwa w zajęciach, ale nie jest to czas ferii. Zatem uczymy się w domu. W niniejszym artykule będziemy zamieszczać materiały, zadania, zagadnienia i prace od naszych nauczycieli...

Poniżej znajdują się "Plany lekcji zdalnych za pośrednictwem e-learningowej platformy edukacyjnej" aktualizowane na kolejne tygodnie nauki:

Stały plan lekcji (od 15.04.2020 do 24.05.2020):


- 30.03 - 03.04

- 06.04 - 10.04

 

Przejdź do klasy poniżej lub wybierz w menu po lewej:

Świetlica

Przedszkole

KLASY I-III

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

KLASA VII

KLASA VIII

 Rewalidacja, logopedia

Drodzy Uczniowie!

Myślę, że się nie pomylę, jeśli rozpocznę od stwierdzenia, że wszyscy bardzo lubicie lekcje informatyki. Jednak zdaję sobie, że ta trudna sytuacja, w której się znaleźliśmy, może  sprawić, że niektórzy zmienią zdanie. Nie chciałabym, aby się tak stało, gdyż technologia informacyjna (TiK) jest przyszłością. Korzystajcie z tego, co proponują Wam nauczyciele – portale, strony edukacyjne, ale też nie zapominajcie o rozrywce [byle nie w nadmiarze:-)]. Działania te rozwijają w Was umiejętności posługiwania się sprzętem komputerowym, urządzeniami cyfrowymi, a także komunikowania się, zgodnie z przyjętymi zasadami Netykiety. Każdy pewnie chciałby uczestniczyć też w lekcjach video, czy w innej formie nauki zdalnej.

Dlatego nie otrzymacie ode mnie żadnych dodatkowych zadań, poza jednym – malutkim. Bardzo Was proszę, abyście w miarę możliwości założyli swoje konta pocztowe – oczywiście jeśli ktoś jeszcze nie ma. Poinformujcie o tym swoich Rodziców. Ponieważ część z Was nie ma jeszcze 13 lat, konieczna będzie ich zgoda. Konto załóżcie zgodnie ze schematem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekam na e-mail od Was (mój adres jest poniżej). Powodzenia i miłej pracy.

Do zobaczenia w realu :-) Barbara Turycz


 Drogi Uczniu!

Jeżeli masz pytania dotyczące nauczania zdalnego, chcesz je skonsultować z nauczycielem, a może napisałeś wypracowanie, notatkę, rozwiązałeś trudne zadanie, zrealizowałeś projekt, przeczytałeś ciekawą książkę, obejrzałeś film albo nauczyłeś się tabliczki mnożenia – napisz do NAS.

Do korespondencji zachęcamy także Rodziców.

Czekamy na Wasze wiadomości codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

Nasze adresy e-mailowe:

Chrzanowska Joanna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzienisik Kamil  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gałka Anna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gałka Paweł  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Guzowski Jacek  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Janowicz Marta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalińska Grażyna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kopeć Ewa  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwiecień Martyna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwasiborska Agnieszka  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nieścierewicz Halina   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niedźwiedź Sławomira  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowik Barbara   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Panasiuk Ewa  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pul Jolanta   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytel Adam  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sakowicz Julita  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrouba Elżbieta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szynkiewicz Jolanta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tryzna Bogusława  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomulewicz Anna   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trzonkowska Joanna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Turycz Barbara  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Woronowicz Justyna  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.