Ślubowanie klasy pierwszej SP

Pierwszoklasiści z naszej szkoły dzień 29 października 2014 roku zapamiętają na całe życie. Zostali pasowani na uczniów swojej szkoły i z tej okazji zaprezentowali przed gośćmi barwną oprawę tej ważnej uroczystości.

Oficjalna część odbyła się w świetlicy. Po wniesieniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, uczniowie powtarzali za panią dyrektor rotę ślubowania. Potem nastąpiło pasowanie na ucznia. Obie panie dyrektor wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy.

Pierwszoklasistom życzenia złożyli także przedstawiciele samorządu klasy piątej i klasy trzeciej, którzy wręczyli uczniom drobne upominki w postaci zakładek.

W dalszej części uczniowie klasy pierwszej przedstawili przygotowaną część artystyczną, która wszystkim się bardzo podobała.

Po sesji fotograficznej uczniowie, rodzice, dyrekcja i wychowawczyni zebrali się na słodkim poczęstunku. Dziękujemy mamom za pyszne słodkości
i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom radosnego pobytu w szkole oraz sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

Wychowawczyni Barbara Nowik

Zdjęcia w albumie: