Jesienny konkurs fotograficzny dla klas I-III

Samorząd Uczniowski klas I-III serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas I-III do udziału

w konkursie fotograficznym

pt. „Jesienne chwile”.

Zatrzymajcie naszą piękną polską jesień w obiektywie waszych aparatów fotograficznych.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęć ukazujących przyrodę w okresie jesiennym. Fotografie mogą przedstawiać krajobrazy (np.: las, ogród, ulice, pola), prace ludzi związane z tą porą roku lub jesienne detale (owoce, grzyby, liście, babie lato, zwierzęta itp.). Interpretację tematu zostawiamy Waszej wyobraźni. Tematem przewodnim jest jesień, a można to rozumieć na wiele sposobów. Ruszcie głową! Otwórzcie szeroko oczy!

Wykonane zdjęcia (od 1 do 3 ) zapisane w pliku cyfrowym proszę wysyłać do 15.11.2020 r. na adres mailowy opiekuna SU pani Ewy Panasiuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Prace przesyłane na adres mailowy powinny być opatrzone tytułem „Konkurs fotograficzny „Jesienne chwile”, oraz podane imię i nazwisko oraz klasa uczestnika konkursu. Krótki opis powinien zawierać datę oraz miejsce wykonania zdjęć.

Wszystkim uczestnikom życzymy uchwycenia w kadrze najpiękniejszej jesiennej chwili.

Zapraszamy!!!