Nauka resuscytacji w klasie III

Czasem człowiek z powodu choroby lub wypadku przestaje oddychać. Jeśli szybko nie otrzyma pomocy, może umrzeć. Dlatego też uczniowie klasy 3 uczyli się udzielać pierwszej pomocy. Zaprosiliśmy panią Jolę Szynkiewicz, która zaprezentowała technikę udzielania pierwszej pomocy oraz ułożenia poszkodowanego w bezpiecznej pozycji. Uczniowie chętnie ćwiczyli na fantomie sztuczne oddychanie, a na sobie „bezpieczną pozycję”.

B. Nowik

ALBUM

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dbaj o zdrowie

Odżywiamy się zdrowo!!!

Uczniowie klasy II a Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczynią panią Ewą Panasiuk promują prawidłowe żywienie.

Poprzez wykonanie ciekawych i kolorowych plakatów zwiększają świadomość na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

ALBUM

Dzień Kobiet

Uczniowie klasy II gimnazjum pod czujnym okiem wychowawczyni pani Jolanty Szynkiewicz przygotowali inscenizację z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie na motywach baśni „Piękna i Bestia” dostarczyło wiele pozytywnych wrażeń. Dziękujemy młodym aktorom za wspaniałe przygotowanie, dekorację i odważne wystąpienie przed publicznością.

ALBUM

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tłusty Czwartek

W naszej szkole nie zapomniano o tradycji Tłustego Czwartku. Uczennice II klasy gimnazjum częstowały uczniów i nauczycieli pysznymi pączkami zakupionymi przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy za tą słodką niespodziankę. Szkoda, że tłusty czwartek jest tylko raz w roku...

ALBUM

Zapisz

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 22 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Krynkach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj więcej...