Dzień Mamy

26 maja 2015 – Dzień Matki

Dziś starszaki świętowały Dzień Mamy w swojej grupie. Gośćmi przedszkolaków były mamy, pani dyrektor Anna Tomulewicz, wicedyrektor Barbara Turycz oraz pracownicy przedszkola. Tradycyjnie dzieci przygotowały krótką część artystyczną, na którą składały się wiersze okolicznościowe, piosenki oraz inscenizacja pt. ,,Dwie mamy’’ wg H. Bechlerowej. Mamy z dumą patrzyły na występy swoich pociech, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej się zaprezentować na uroczystości i w ten sposób wyrazić do nich swoją miłość, wdzięczność oraz szacunek. Na zakończenie dzieci wręczyły mamom obrazki z kwiatkiem i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Grażyna Kalińska

Zdjęcia w albumie: ALBUM