Dzień Wzorowego Ucznia

23 stycznia 2015r. uroczyście obchodziliśmy Dzień Wzorowego Ucznia. Podczas uroczystego apelu pani dyrektor Barbara Turycz przedstawiła osiągnięcia poszczególnych klas oraz wyniki najlepszych uczniów. Uczniowie ze średnią 4,75 i wyższą oraz zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym otrzymali z rąk pani dyrektor Anny Tomulewicz pamiątkowe dyplomy oraz odznaki wzorowego ucznia. Gratulacje i dyplomy otrzymali też uczniowie ze 100% frekwencją oraz laureaci konkursów. Sportowcy również nie zostali pominięci, pani dyrektor przypomniała ich sukcesy. Po oficjalnym spotkaniu nastąpiła część rozrywkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Ewą Kopeć. Został rozegrany teleturniej „Familiada”. Rywalizowały ze sobą dwie drużyny: nauczycieli i uczniów. Zawodnicy zmagali się z bardzo trudnymi pytaniami a nad wszystkim czuwał nasz szkolny Karol Strasburger czyli Mateusz Anikiej. Pojedynek był bardzo ekscytujący i wywołał wiele pozytywnych emocji. Zwycięzcami została drużyna nauczycieli. Po potyczkach umysłowych obejrzeliśmy film, przedstawiający wydarzenia szkolne minionego semestru. Następnie pani dyrektor jeszcze raz pogratulowała Wzorowym Uczniom i wyraziła nadzieję, że następny semestr będzie równie pracowity jak ten i zaowocuje wieloma sukcesami.

Na zakończenie Dnia Wzorowego Ucznia odbył się mecz piłki ręcznej. Tu również wystąpili przeciwko sobie uczniowie i nauczyciele. Gra była zacięta. Jednak zwyciężyli nauczyciele.

Kochani uczniowie jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym, a pozostałym uczniom życzymy, by w przyszłym semestrze znaleźli się w gronie najlepszych.

Zdjęcia w albumie: