Dzień Pluszowego Misia

Konkurs recytatorski połączony z Dniem Pluszowego Misia w Przedszkolu w Krynkach.

Sprawozdanie z przebiegu KONKURSU RECYTATORSKIEGO-

„ MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

25.11. 2014 roku odbył się w naszej placówce Konkurs Recytatorski pt: ”Mój przyjaciel miś”. Udział w nim wzięło 20 uczestników .
Uczestnicy swoje umiejętności aktorskie i recytatorskie prezentowali w 3 kategoriach wiekowych:

I-maluchy, II- starszaki III- zerówka

Podczas konkursu dzieci recytowały wybrany przez siebie wiersz, a publiczność oklaskiwała ich gromkimi brawami. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.
Ocenie jury ( p. Bogusia Tryzna, p. Grażyna Kalińska i p. Ela Skrouba) podlegały: opanowanie pamięciowe tekstu, dykcja oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po burzliwych i trudnych obradach wyłoniono zwycięzców i tak:

· W I kategorii wyróżnienia otrzymali:
1 miejsce: Julia Jackiewicz

2 miejsce: Weronika Kułakowska

3 miejsce: Mateusz Oleksza

· W II kategorii wyróżnienia otrzymali:

1 miejsce :Michalina Hajduk

2 miejsce: Karolina Gibowicz

3 miejsce: Aleksandra Godlewska

. W III kategorii wyróżnienia otrzymali:

1 miejsce: Aleksandra Jackiewicz

2 miejsce: Laura Kukisz

3 miejsce: Tatiana Malesza
W oczekiwaniu na werdykt dzieci wysłuchały Laury Kukisz z grupy zerowej w piosence o misiu. Było duuuuuuuuuuużo śmiechu i radości. Po ogłoszeniu werdyktu wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki -misie-ufundowane przez p. Dyrektor.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym dzieciom oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Konkurs przygotowała: Elżbieta Skrouba
Prowadzenie: Elżbieta Skrouba