Badmintoniści ze Szkoły Podstawowej w Krynkach uzyskali awans na Mistrzostwa Polski!

Dnia 2 grudnia 2019r. w Białymstoku odbyły się Igrzyska Województwa Podlaskiego Dzieci w badmintonie. Naszą Szkołę Podstawową w Krynkach reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Jaromir Gałka, Mikołaj Carewicz, Tomasz Sipko, którzy w finale wojewódzkim wywalczyli 3. miejsce. Tym samym uzyskali prawo reprezentowania województwa podlaskiego na szczeblu centralnym, w finale Mistrzostw Polski. Trenerem naszych uczniów jest pan Paweł Gałka.

W tym miejscu warto przypomnieć, że szkoła w Krynkach dwa lata temu uzyskała awans na Mistrzostwa Polski w szachach, niestety z przyczyn finansowych nie mogliśmy w nich wystartować. Cieszymy się, że mamy tak utalentowaną młodzież oraz tak zdolnego trenera pana Pawła Gałkę.

ALBUM