Igrzyska Grupy Północnej Dzieci i Młodzieży w szachach

Dnia 23 listopada 2019r. w Suwałkach odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży w szachach Grupy Północnej Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. Do rozgrywek przystąpiły dwie drużyny z Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach, jedna uzyskała awans do finału wojewódzkiego.
Drużyna młodzieży szkolnej w składzie: Karol Makar (pierwsza szachownica), Szymon Stafanowicz (druga szachownica), Piechowska Emilia (trzecia szachownica), Karolina Palacz (czwarta szachownica), zajęła drugie miejsce w turnieju i uzyskała awans do finału wojewódzkiego.
Drużyna dzieci w składzie: (pierwsza szachownica), Jaromir Gałka (druga szachownica), (trzecia szachownica), (czwarta szachownica), zajęła piąte miejsce w turnieju. Gratulujemy!

Paweł Gałka

ALBUM