Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki w klasach IV – VIII szkoły podstawowej

Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki w klasach IV – VIII szkoły podstawowej realizowanych w ramach projektu  „Rozwijanie kompetencji kluczowych oraz przedsiębiorczości uczniów/uczennic Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach”.

Czytaj więcej...

Program zajęć przyrodniczych z wykorzystaniem metody eksperymentu – zajęcia laboratoryjne w klasach IV – VIII SP i gimnazjum

 

Program zajęć przyrodniczych z wykorzystaniem metody eksperymentu – zajęcia laboratoryjne w klasach IV – VIII SP i gimnazjum realizowanych w ramach projektu „Rozwijanie kompetencji kluczowych oraz przedsiębiorczości uczniów/uczennic Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach”.

Czytaj więcej...

Program zajęć językowych z języka angielskiego w kl.IV-VIII SP

 

Program zajęć językowych z języka angielskiego w kl.IV-VIII SP realizowanych w ramach projektu „Rozwijanie kompetencji kluczowych oraz przedsiębiorczości uczniów/uczennic  Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach”.

Czytaj więcej...

Program zajęć językowych z języka angielskiego w gimnazjum

 

Program zajęć językowych z języka angielskiego w gimnazjum realizowanych w ramach projektu  „Rozwijanie kompetencji kluczowych oraz przedsiębiorczości uczniów/uczennic Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach”.

Czytaj więcej...

Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z języka angielskiego w kl.IV-VIII SP

 

Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z języka angielskiego w kl.IV-VIII SP realizowanych w ramach projektu  „Rozwijanie kompetencji kluczowych oraz przedsiębiorczości uczniów/uczennic Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach”.

Czytaj więcej...