Koniec roku szkolnego 2019/2020

Utworzono: piątek, 26 czerwiec 2020 09:48
Poprawiono: piątek, 26 czerwiec 2020 14:28
Agnieszka Kwasiborska
Odsłony: 680

Kończy się rok szkolny 2019/2020! Rozpoczynamy WAKACJE - oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych zdalnych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, ale na pewno okażą się udane i przyjemne.

Drodzy Uczniowie!!!

Z całego serca gratuluję Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym. Życzę, aby wakacje były okresem bezpiecznego wypoczynku, samych radosnych chwil i miłych przygód.

Szanowni  Nauczyciele i Wychowawcy!!!

Sytuacja, z którą przyszło nam Wszystkim się zmierzyć wymagała dużo wysiłku i poświęcenia. Dziękuję za wytrwałość i trud jaki włożyliście, aby mimo wszystko nauka przyniosła oczekiwane rezultaty i efekty.

Drodzy Rodzice !!!

Przekazuję Wam wielkie słowa uznania za mobilizację i wspieranie dzieci w nauce zdalnej. Wymagało to od Was  często wielu godzin poświęcenia i rezygnacji z zawodowych obowiązków.

Drodzy Pracownicy administracji i obsługi !!!

Dziękuję za ogromną fachowość, sprawną organizację bieżącego funkcjonowania szkoły, za  działania często wykraczające poza nałożone na Was obowiązki.  To dzięki Wam nasza placówka uchodziła za ładną, czystą i zadbaną.

Drodzy Partnerzy i Przyjaciele Szkoły !!!

Dziękuję władzom samorządowym,  instytucjom partnerskim za wspieranie wszelkich działań służących rozwojowi naszych dzieci i uczniów, stwarzanie możliwości współpracy. Jakże nieoceniona była Wasza pomoc przy organizacji uroczystości i imprez szkolnych.

Dyrektor ZSS w Krynkach